Úvodní stránka > Informace pro občany > Bezpečná Praha Západ

Bezpečná Praha Západ

Vážení občané, dovolujeme si Vám představit nové webové stránky www.bezpecnaprahazapad.cz, které byly vytvořeny na základě spolupráce mezi Policií ČR, městy a obcemi okresu Praha venkov – Západ, městskou a obecní policií a dalšími složkami integrovaného záchranného systému (IZS) k vytvoření vzájemné spolupráce k zajištění vlastní bezpečnosti.

• jsme připraveni sdílet s Vámi úspěšné realizace bezpečnostních složek a složek IZS
  • jsme připraveni Vás informovat o preventivních dopravně bezpečnostních akcích a opatřeních, včetně aktuálních uzavírek a nehodovosti
  • chceme Vás pozvat na prezentaci činností bezpečnostních složek a složek IZS
  • chceme Vás informovat o činnosti městských a obecních úřadů (bezpečnostní i kulturní)
  • očekáváme Vaše podněty, připomínky a názory k činnostem bezpečnostních složek, složek IZS, městských a obecních úřadů, které mohou přispět k zajištění společného cíle – Bezpečná Praha Západ .

Příspěvky na výše uvedených stránkách, lze také sledovat na sociální síti facebook – Bezpečná PRAHA ZÁPAD. V přípravě je také nová aplikace pro Vaše chytré mobilní telefony.

Autor článku: Oddělení tisku a prevence

Územní odbor P ČR

Praha venkov - Západ