Úvod > Život v obci > Aktuality > NABÍDKA FIRMY AQUATEST - rozbory pitné vody

Datum konání:
12.6.2013

Dobrý den,

dovolujeme si Vás oslovit a nabídnout Vám pomoc formou nabídky analýz pitné vody za velmi nízké ceny, které jsme připravili pro oblasti postižené současnýmí povodněmi. Vzhledem k tomu, že ne všechny zasažené studny budou spadat pod bezplatné testování primárních zdrojů pitné vody dotované MZČR, věříme, že naši nabídku přivítají i další uživatelé studní, kteří do výše uvedené skupiny nespadají.
Chtěli bychom Vás požádat, zda byste tuto informaci popř. i přiložené letáky použili nebo předali osobám, které by o analýzy mohli mít zájem. Vzorkovnice k rozborům jsou k dispozici k vyzvednutí přímo v laboratoři zdarma, popř. po dohodě můžeme přijet odebrat vzorek sami. Pokud by byl ve Vaší obci o naše služby větší zájem, můžeme u Vás domluvit konkrétní termín vzorkování, pak bychom k Vám přijeli a odebrali vzorky vod od všech zájemců. Dejte mi, prosím, vědět a popř. se domluvíme na dalším postupu.
Jsme rádi, že můžeme vyjít vstříc a podat pomocnou ruku alespoň tímto způsobem.

S přáním pěkného dne a s pozdravem
Za zkušební laboratoře AQUATEST a.s.
Ing. Stanislava Hlaváčková

AQUATEST a.s., Úsek laboratoří