Úvod > Obecní úřad > Územní plán > Územní plán 2011 - 2016 > Územní plán od 2011 > Podklady pro zadání územního plánu

Podklady pro zadání územního plánu

Podkladem pro zadání územního plánu je návrh projektanta Ing. Milana Salaby v rámci doplňujících průzkumů a rozborů našeho území. Předložené podklady byly projednány a schváleny na zasedání zastupitelstva dne 4.4.2013 a zaslány k dalšímu zpracování pořizovateli Odboru územního plánování Černošice.

Znovu připomínáme, že je nutné si uvědomit  rozdíl mezi pojmy zadání územního plánu a  návrh územního plánu.

Zadání slouží jako podklad pro samotný návrh územního plánu. Zadání má říkat, co se má řešit, a úkolem projektanta při návrhu územního plánu je navrhnout jak a kde se mají požadavky obce řešit s ohledem na přirozený budoucí rozvoj a uspořádání Karlíka, se všemi důležitými vazbami a potřebami, zejména - škola, školka, doprava, zásobování, atd., a s důrazem na etapizaci rozvoje.

Podrobné informace naleznete v záložce Územní plán od 2011 – Podklady pro zadání územního plánu

Marie Sommerová, starostka obce

Podklady k zadání územního plánu (.pdf)