Úvod > Život v obci > Aktuality > Obnova břehů Karlického potoka

Obnova břehů Karlického potoka

Vážení občané,

oznamujeme Vám, že dnešního dne bude zahájena stavba Obnova břehů Karlického potoka po povodních. Stavba je financována s pomocí dotace z Ministerstva pro místní rozvoj, která je ve výši 90% z uznatelných nákladů.

Budou se provádět tři části potoka - úsek kolem úřadu, vč. podchycení podemleté opěry můstku, úsek kolem tůňky a cesty pro pěší u bývalé obecní studny v severní části potoka a zajištění odvodu srážkové vody při povodních ze slepého ramene Karlického potoka pod mlýnem, který se naplňuje v případě přívalových dešťů a povodní ze strany Vonoklas.

Smlouva o dílo je uzavřena do 31.8.2015, s rezervou pro případ komplikace pro provádění stavby zvýšenou hladinou potoka.

Stavbu provádí zhotovitel Inkasta, s.r.o., Hrádecká 121/9, 312 00  Plzeň, zastoupený Ing. Luďkem Formánkem, stavbyvedoucí pan Petr Boura, tel. 604 204 913

Stavební dozor : HK spol. s r.o., pan Josef Tichánek, tel. č. 776 735 637

Marie Sommerová, starostka obce