Úvod > Život v obci > Aktuality > VOLBY 2020

VOLBY 2020

Volby do Zastupitelstva Středočeského kraje 2020

Prezident republiky vyhlásil volby do zastupitelstev krajů a stanovil dny jejich konání na pátek 2.října a sobotu 3.října 2020.

Informace k zápisu do seznamu voličů pro volby do Zastupitelstva Středočeského kraje a vydávání voličských průkazů Vám poskytneme na  Obecním  úřadě Karlík.

Oznámení o době a místě konání voleb.pdf

Informace o počtu a sídlech volebních okrsků.pdf

Žádost o voličský průkaz - volič může požádat o vydání voličského průkazu:

1. osobně nejpozději do středy 30.září 2020 do 16:00 (písemná žádost není třeba, bude sepsán úřední záznam)
  2. písemnou žádostí nejpozději do pátku 25.září 2020 do 16:00 buď v listinné podobě s úředně ověřeným podpisem nebo v elektronické podobě zaslané pouze prostřednictvím datové schránky voliče (nelze poslat žádost elektronicky s elektronickým podpisem voliče!)
  3. Informace k žádosti o vydání voličského průkazu.pdf
  4. Žádost o vydání voličského průkazu.docx
  5. Plná moc k vyzvednutí voličského průkazu .pdf

Informace k volbám jsou k dispozici na internetových stránkách Ministerstva vnitra