Úvod > Život v obci > Aktuality > Oznámení Rekonstrukce ulic Pod Skálou, U Potoka a Pod Kostelem

Oznámení Rekonstrukce ulic Pod Skálou, U Potoka a Pod Kostelem

Vážení občané,

oznamujeme Vám, že proběhlo výběrové řízení na zhotovitele na stavbu rekonstrukce ulic Pod Skálou, U Potoka a Pod Kostelem. Byl vybrán zhotovitel Ekologické a inženýrské stavby, spol. s r.o., Náchodská 2421, 193 00 Praha 9.  Práce budou zahájeny po podepsání smlouvy se zhotovitelem po skončení odvolací lhůty k výběrovému řízení. Předpoklad předání staveniště je 30. 6. 2014. Práce budou provedeny během měsíce července a srpna 2014.

Počítejte s určitým omezením automobilové dopravy a parkování v těchto ulicích dle postupu výstavby. V době provádění ulice U Potoka Vás žádáme, abyste používali trasu pro pěší kolem kostela.

Děkujeme za pochopení.

Marie Sommerová, starostka obce