Úvod > Život v obci > Aktuality > Dobřichovická degustační a duchovní míle - 18.5.2019

Dobřichovická degustační a duchovní míle - 18.5.2019

Obec Karlík Vás srdečně zve na jednodenní výlet po místních a okolních kavárnách, restauracích, cukrárnách a letos nově i po zajímavých a památných místech. Tento výlet není nijak řízený, ale nezbytná je k němu MAPA, kterou zdarma získáte v dobřichovickém Infocentru, na obecním úřadě v Karlíku  nebo v občerstvovnách, které jsou do projektu zapojeny. Věříme, že Vám výlet přinese nové zážitky a seznámíte se i s příběhy míst, které možná ani neznáte. Ve stejný den proběhne v Dobřichovicích v 17h přehlídka Corvette, která projede ulicí 5. května.

Od 14:00 do 18:00 bude otevřen Kostel sv. Martina a sv. Prokopa v Karlíku, kde od 15:00 do 17:00 vystoupí Karlický sbor.

Datum konání: 18. 5. 2019 začátek od 11:00, délka 11 hodin

Místo konání: Dobřichovice, Karlík, Lety, Všenory, Dolní Mokropsy, Dobřichovice