Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Doprava vlakem

Doprava vlakemInformace pro ty, kteří jezdí vlakem!!

 

Od 20. dubna až do 5. července!! nebudou jezdit vlaky v úseku Karlštejn - Beroun v obou směrech s výjimkou časně ranních a pozdně večerních vlaků. V tomto úseku proběhne velká oprava trati. Toto se úseku mezi Dobřichovcemi a Prahou přímo netýká. 

 

K tomu ale navíc přibude velká výluka na opačném konci této tratě. Mezi 27. dubnem a 7. červnem se bude konat oprava trati v úseku Praha-hlavní nádraží - Praha-Radotín s omezením provozu vlaků takto: 

  • ranní vlaky až do vlaku s odjezdem z Dobřichovic v 8.55 pojedou beze změny přes Smíchov. Další vlaky od vlaku s odjezdem z Dobřichovic v 9.05 až po vlak s odjezdem z Dobřichovic v 22.05 pojedou všechny z Radotína objíždkou přes Most inteligence a Krč přímo na Hlavní nádraží mimo Smíchov. Tři pozdně večerní vlaky (z D. ve 22.35, 23.05 a 23.35) pojedou opět přes Smíchov.
  • vlaky v opačném směru, tedy z Prahy hl. nádraží do Dobřichovic pojedou brzy ráno objízdnou trasou přes Krč, ale od vlaku s odjezdem z Hlavního nádraží v 9.17 až do posledního vlaku s odjezdem 0.27 pojedou normálně svoji trasou přes Smíchov. 

Podrobnější informace a výlukový jízdní řád najdete na:

https://www.cd.cz/jizdni-rad/tratove-jizdni-rady/files/cz-k171-2017vyluka04.pdf