Úvod > Život v obci > Aktuality > Informace pro občany z obce Lety

Informace pro občany z obce Lety

MATEŘSKÁ ŠKOLKA  LETY NABÍZÍ VOLNÉ KAPACITY I PRO OKOLNÍ OBCE

A jde s dobou – třídou s prvky waldorfu i přírodní zahradou

V Letech staví další budovu mateřské školy. Obec Lety tak bude moci od podzimu 2020 nabídnout volné kapacity pro děti školkového věku (3 -6let) i pro okolní obce. Nová budova v ulici Karlštejnská nabídne až 48 volných míst. Dvě třídy po 12ti dětech, jedna třída s kapacitou až 24 dětí. Třída s prvky Waldorfu, přírodní zahrada a blízkost lesů v chráněné krajinné oblasti budou třešničkou na dortu předškolního vzdělávání dětí.

MŠ LETY HLEDÁ KVALIFIKOVANOU PANÍ UČITELKU

Mateřská škola Lety hledá kvalifikovanou paní učitelku na zástup za dlouhodobě nemocnou kolegyni s možností práce na trvalý pracovní poměr od září 2020 v nově budovaném odloučeném pracovišti. Výhodou je hra na hudební nástroj, kurz logopedického asistenta a smysl pro týmovou spolupráci.

V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy paní Janu Šalkovou Rozsypalovou: tel.: 724 267 412, email: matskola.lety@seznam.cz.