Úvod > Život v obci > Aktuality > Informace starostky občanům ohledně koronaviru

Informace starostky občanům ohledně koronaviru

Vážení spoluobčané,

v příloze naleznete zveřejněné Usnesení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru /označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky na dobu od 14.00 hodin dne 12.3.

Vláda k těmto krokům přistoupila z obavy z rychlého rozšíření této nemoci na území ČR.

Ale bez ukázněnosti a trpělivosti nás všech to bohužel nepůjde. Opatrnosti nikdy nezbývá a zvlášť pro starší občany je nákaza velmi riziková. Dbejte prosím pokynů ve veřejných sdělovacích prostředcích.

Na obecním úřadě jsme připraveni pomoci obstarat starším spoluobčanům nákup nebo pro ně vyřídit drobné pochůzky (pošta, lékař atd.), aby mohli zůstat ve svých domovech a nevystavili se zbytečně nákaze.

V případě potřeby se proto neváhejte na nás obrátit,

nejlépe telefonicky na tel.č.: 257 711  074 nebo přímo na mě tel: 734 146 959

Přeji nám všem, aby se situace brzy uklidnila,

Jana Svobodová