Úvod > Život v obci > Aktuality > Návrhy na znak a vlajku obce

Návrhy na znak a vlajku obce

Datum konání:
18.10.2013

Vážení občané,
předkládáme Vám návrhy občanů na znak a vlajku naší obce, které byly vytvořeny v rámci soutěže iniciované panem Leo Kustošem a starostkou obce. Šest navrhovatelů předložilo celkem 17 návrhů.
Dne 14.10.2013 se sešla hodnotící komise složená převážně z občanů Karlíka. Jedním z členů komise byl také pan Bohumil Kaucký, který je sice občanem Dobřichovic, ale má ke Karlíku osobní vztah. Komisi předsedal pan Petr Váňa, kterého znáte jako významného sochaře, karlického občana. Komise zhodnotila návrhy, vybrala z nich nejdůležitější prvky, které by mohly být obsaženy v novém znaku, a dala doporučení zastupitelstvu dále pokračovat v záměru vytvořit znak pro naši obec.
Rádi bychom znali i Vaše názory, a proto si dovolujeme Vás požádat o jejich zaslání na Obecní úřad v Karlíku do 10.11.2013.
starostka obce

Znak obce Karlík.pdf