Úvod > Život v obci > Aktuality > Pozvánka na "Čarodějnický pohádkový les" v Černošicích

Pozvánka na "Čarodějnický pohádkový les" v Černošicích

Datum konání:
19.3.2014

Čarodějnice budou na děti číhat v Černošicích
Blíží se filipojakubská noc a ze svých brlohů začínají vylézat ježibaby, čarodějnice, loupežníci, zakleté princezny a jiní tajemní tvorové. Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Město Černošice a společnost Velká dobrodružství pro vás i letos připravily v neděli 27.4. od 13-18 hodin speciální čarodějnický pohádkový les. Na dvoukilometrové trase lesem u hřiště u Husovy ulice (směr na Novou Vráž) na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka Mecháčka a kdo nasytí Ptáka Noha? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Vstupné je 50 Kč a na místě budeme strašit za jakéhokoliv počasí. Mapku trasy, více informací a možnost registrace (pokud nechcete čekat fronty) naleznete na www.velkadobrodruzstvi.cz.

tisk Plakát Černošice čarodějnickýPOLES duben 2014.pdf