Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Společná iniciativa měst a obcí Dolní Berounky - nouzové ubytování pro občany Ukrajiny

Společná iniciativa měst a obcí Dolní Berounky - nouzové ubytování pro občany UkrajinySPOLEČNÁ INICIATIVA PRO MĚSTA A OBCE U DOLNÍ BEROUNKY - ZJIŠŤUJEME MOŽNOSTI NOUZOVÉHO UBYTOVÁNÍ PRO OBČANY UKRAJINY V SOUKROMÝCH DOMECH A BYTECH, V RODINÁCH, I V UBYTOVACÍCH A JINÝCH ZAŘÍZENÍCH:
Milí spoluobčané, pokud jste v případě naléhavé potřeby schopni nabídnout dočasné, třeba i jen krátkodobé nouzové ubytování pro někoho z Ukrajiny (zatím asi hlavně ženy a děti), prosím dejte nám o tom vědět na níže uvedeném odkazu. Víme, že několika rodin se již skvělá místní komunita ujala z vlastní iniciativy, velké díky za to.
Jde nám teď o vytvoření přehledu pro vedení obcí, abychom byli připraveni na další. Vaše případná nabídka je nezávazná, jen nám poskytnete základní informace a kontakty, které bez Vašeho vědomí nikomu dalšímu neposkytneme. V případě potřeby bychom Vás kontaktovali a zeptali se na Vaše aktuální možnosti a rozhodnutí. Viz podrobnější text v úvodu formuláře. Děkujeme, že pomáháte!
PROSÍM OTEVŘTE TENTO ODKAZ A TAKÉ JEJ SDÍLEJTE OSTATNÍM:
příp. přímý odkaz na stejný formulář: https://forms.gle/qDaqPzjNEcNZXFBYA
274954660_7313371385369960_1998827818169814590_n.png