Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Týden do startu Bike Prague. Na své si přijdou bikeři i hobby cyklisté

Týden do startu Bike Prague. Na své si přijdou bikeři i hobby cyklistéUž v sobotu 19. května vypukne sedmý ročník závodu na horských kolech Bike Prague. V rámci doprovodného programu se uskuteční také Intersport dětské závody.

Bike Prague startuje od pražské Galerie Butovice a připraveny jsou dvě trasy, jednoduší na 35 km a náročnější na 55 km. Pro ty, kteří se nikam nechtějí honit, je k dispozici 4. startovní vlna.

Dlouhá trasa startuje ve 12:00, krátká v 15:00. Během závodu se můžete těšit například na průjezd Prokopským údolím nebo na CHKO český kras.

Online registrace končí už ve středu 16. května. Registrace přes internet stojí 600 Kč. Přihlásit se můžete také přímo v Galerii Butovice a to 18. května od 12 do 20 hodin a přímo v den závodu 19. května 2018 od 7 do 14 hodin (děti do 9.30 hodin a dospělí na dlouhou trasu do 11.00 hod včetně změn na dlouhou trasu). Na místě stojí registrace 700 Kč.

Přímo u Galerie Butovice bude probíhat také Dětský sportovní den Bike Prague. Kromě dětských závodů na děti čeká spousta další zábavy. Například skákací hrad, trampolína nebo možnost, nechat si pomalovat obličej u stánku Prahy 5.

Kromě zábavy děti ale také poučíme. Seznámíme je s aplikací Záchranka, nebo s kampaní „Jezdím jako člověk“. Na místě budeme také soutěžit o jazykový kurz Rolino v hodnotě 9 650 Kč.

Přijďte a užijte si Bike Prague už v sobotu 19. května. Více informací najdete na www.bike-prague.cz, kde se můžete rovnou registrovat.