Změna velikosti písma

Úvod > Život v obci > Aktuality > Upozornění na změnu číslování autobusové linky a změnu školního autobusu

Upozornění na změnu číslování autobusové linky a změnu školního autobusu

Vážení občané, milé děti,

věnujte prosím pozornost tomuto sdělení!!!

Od 1. září 2021 dochází ke změně čísla autobusové linky z 665 na 415.

ZMĚNA PRO ŠKOLÁKY: Školní autobus č. 751, trvale nahradí linka č. 415. Trasa pro školáky -  z Karlíka – do zastávky na rozcestí Karlík – Dobřichovice,  linka bude dále pokračovat přes kruhový objezd a vracet se zpět a to na zastávku rozcestí Dobřichovice - Karlík (zastávka pro děti u budovy I. stupně ZŠ). Doporučujeme všem dětem, aby vystoupily až na druhé zastávce. Přes přechod u kruhového objezdu se za asistence Městské policie bezpečně dostanou do ulice vedoucí přímo k budově II. stupně ŽS. Autobus již nebude zajíždět do centra Dobřichovic! Děti si musí vystoupit na jedné z těchto zastávek! Poté se autobus vrací zpět do Karlíka a pokračuje dle jízdního řádu.

415_linka.pdf