Změna velikosti písma

Horní menu

Úvod > Život v obci > Aktuality > Uzavření části parkoviště u nádraží v Dobřichovicích od 22.1.2018 - cca konec května 2018

Město Dobřichovice obdrželo na rekonstrukci, resp. rozšíření jeho zadní části dotaci z IROPU. Stavba bude zahájena dne 22.1.2018 a od tohoto data bude celá zadní část parkoviště uzavřena. Otevřena zůstane tedy jen přední vyasfaltovaná část parkoviště s kapacitou pouhých 75 míst oproti stávajícím cca 185 místům, kterou má celková plocha zpevněné i nezpevněné části parkoviště. Toto omezení bude trvat minimálně do konce dubna, v případě nepříznivých klimatických poměrů, kdy by bylo nutno stavbu přerušit, možná až do konce května.

Parkování v okolních ulicích není možné s ohledem na to, že zde jsou obytné zóny, kde je parkování vyloučeno a městská policie jej zde netoleruje.