Úvod > Život v obci > Aktuality > MAS Karlštejnsko - dotazník veřejného průzkumu v rámci přípravy Strategie na 2021 - 2027

Vážení občané, v současné době připravuje veřejně prospěšná společnost MAS Karlštejnsko, z.ú. novou rozvojovou strategii regionu pro programovací období EU 2021 - 2027. Jejím cílem je zhodnotit spokojenost vás obyvatel s životem v našem regionu a definovat vaše potřeby, které považujete za důležité, aby se vám zde dobře žilo. Na základě této strategie pak může MAS Karlštejnsko alokovat finanční prostředky z dotačních programů EU právě do těch oblastí, které jsou pro rozvoj našeho regionu podstatné.

Pokud chcete i vy přispět k definování potřeb rozvoje regionu, prosíme vás, abyste věnovali pár minut vyplnění dotazníku, ve kterém se můžete vyjádřit k tomu, co vás nejvíc trápí a které oblasti byste chtěli zlepšit.

Dotazník najdete na této internetové adrese:

dotaznik-MAS Karlštejnsko