Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Územní plán > Územní plán 2011 - 2016 > Územní plán od 2011 > Výzva k podávání připomínek k ÚP

Výzva k podávání připomínek k ÚP

Vážení občané,

před měsícem jsme uveřejnili na obecním webu informace o Návrhu územního plánu obce Karlík.

Celý kompletní dokument je uložen na webu Města Černošice, a vzhledem k tomu, že je Návrh ÚP objemným dokumentem, využili jsme nabídky pořizovatele, a na našem webu jsme uveřejnili pouze odkaz na příslušné webové stránky Města Černošice, kde vše naleznete. Kromě toho je Návrh územního plánu k nahlédnutí v tištěné podobě na Obecním úřadě v Karlíku v úředních hodinách, nebo po telefonické dohodě i v jiných termínech.   

Rádi bychom Vám znovu připomněli, že v souladu s § 50 odst. 3 stavebního zákona může každý uplatnit písemné připomínky k Návrhu územního plánu u pořizovatele (MěÚ Černošice, odbor územního plánování, Riegrova 1209, 252 28 Černošice).

Připomínky je možné podávat pořizovateli do 5. května 2014. K později uplatněným připomínkám se nepřihlíží.

Jistě všichni také máte zájem, aby se konečně územní plán dokončil, a zavedla se jasná pravidla pro povolování staveb v naší obci. Dovolujeme si Vás proto požádat, abyste využili možnosti, a pokud připomínky máte, v uvedeném termínu je podali. Jsou cenné pro případné úpravy předloženého návrhu ÚP.

Pro méně zdatné uživatele internetu v příloze podáváme podrobný návod, jak se pohybovat na našem webu k získání informací. Pokud nebudete vědět, jak dál, volejte, prosím, na obecní úřad, vše rádi vysvětlíme a poradíme – tel. 257711074, 731527419. Technické informace o územním plánu Vám podá Ing. Vrbová z odboru územního plánování v Černošcích – tel. 221982515.

Děkujeme všem za spolupráci.

V Karlíku 22.4.2014                                                           

Ing. Marie Sommerová, starostka obce